Понеділок, 17 лютого 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

   

 

 Нещодавно героя поховали в Обухові, де він проживав. Наразі бригада НГУ, яка  знаходиться в нашому селищі в повному складі несе службу  в зоні проведення операції об’єднаних сил ООС. Під час виконання бойового завдання загинув 27 вересня на Світлодарській дузі, загинув 38-річний обухівчанин –  Олександр Сергійович  Марків, відомий багатьом під позивним іменем Чумак. Він був справжнім патріотом, брав участь в революції Гідності. А ще дуже захоплювався історією, відтворював реконструкцію історичних подій, ми публікуємо одну зі світлин  його з клубу військово-історичної реконструкції ВІК «Повстанець» (Київ).

Побратими по службі про нього згадують, що Олександр був світлою людиною, навіть нецензурної лексики від нього ніколи не чули, а ще любив сміятися над собою. Мав гарну спортивну підготовку й завжди першим прибігав на дистанцію в три кілометри. Був доброзичливим, щирим  і ввічливим, не зважаючи на суворий армійський побут. Вічна пам'ять герою!

До служби в НГУ Олександр закінчив Академію Державної податкової служби в Ірпіні (2003, Фінансове право), МАУП (2007, Облік і аудит), військову кафедру (молодший лейтенант запасу). Юрист, менеджер, митний брокер, фахівець з логістики. З 2002 працював: ВВП «Біор», Науково-дослідний інститут механічної обробки деревини, ДПІ в Обухівському районі (2004-10), ПАТ «Київський картонно-паперовий комбінат», ЗАТ «Ерго».

За матеріалами інформаційної агенції «Погляд»

Новини