Четвер, 4 червня 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

На сесійному засіданні розглянуто всі питання порядку денного, а також інші питання, що не увійшли до нього. Зокрема про інтенсивне заповнення навчальних та дошкільних закладів селища. У цьому сенсі варто нагади, що в ЗОШ №13 вже опрацювали проект добудови нового шкільного приміщення на 18 класів. Ось де треба зосередити зусилля, щоб допомогти керівництву навчального закладу, яке дуже наполегливо й динамічно освоїло ряд новацій навчального процесу. Гостомелю необхідне спорудження сучасного навчального корпусу школи, а не пристосоване приміщення. У різному також розглядалося ситуація щодо перспектив створення Гостомельської ОТГ, політичних аспектів цього питання, яке наразі знімає певні обмеження, оскільки з обговорюваною моделлю укрупнення районів на меті є створення Ірпінського району, що в свою чергу зніме бар’єри щодо розрізненості в територіальному устрої сіл Озер, Горенки, Мощуна, що знаходяться на сьогодні в межах кількох районів. Таким чином укрупнення  має прискорити  процес проголошення перших виборів  до Гостомельської ОТГ після «перезавантаження» нового ЦВК, котре вже розпочато. 

Тепер по суті прийнятих рішень порядку денного, результати голосування котрого опубліковані в рубриці «Рішення селищної ради». 19 вересня депутати погодили наступне:  створення тимчасової комісії з вивчення проблеми, пов’язаної з перенапругою еклектромережі по вулиці Черняхівського; про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №771-48-VII від 20.12.2018 року «Про бюджет селища Гостомель на 2019 рік; про виділення матеріальної допомоги;    про затвердження протоколів засідання конкурсної комісії по розгляду питання надання в оренду комунального майна;    про розгляд звернення гр. Коваля В.Ф.  щодо укладання договору про залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури селища Гостомель;   про безоплатну передачу на баланс Ірпінської  ЗОШ  №13 майна придбаного по Цільовій програмі «Громадський бюджет селища Гостомель на 2018-2022 роки; про передачу видатків з технічного нагляду незавершеного будівництва мереж зовнішнього освітлення по вул. Бучанське шосе від №32 до №58 на баланс КП «УЖКГ «Гостомель». 

Погоджено також звіт про прийняті рішення та виконання Плану роботи Гостомельської селищної ради \/ІІ  скликання  у першому  півріччі  2019  р., звіт  про роботу та прийняті рішення виконавчим  комітетом Гостомельської селищної ради у першому півріччі 2019  р. А от питання про внесення змін до Статуту КП «УЖКГ «Гостомель» не погоджено .

        Питання щодо безоплатного прийняття на баланс Гостомельської селищної ради з балансу виконавчого комітету ІМР фактичних витрат з капітальних видатках реконструкції об’єктів благоустрою із подальшою передачею їх до КП «УЖКГ «Гостомель» погоджено з формулюванням«звернутися до ІМР із претензією на виконання робіт».   

Постійно розширюючи можливості для створення нових джерел надходжень, ГСР створює з року в рік нормальний інвестиційний клімат для підприємництва. Відтак депутати погодили питання про  надання ТОВ «СІГМА СОЛЮШНЗ» земельної ділянки площею 0,1821 га по вул. Остромирській, 34 в селищі Гостомель в оренду терміном на 7 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (для обслуговування існуючого приміщення сховища овочевої бази в зв’язку з купівлею нерухомого майна. 

На сесії також розглянуто цілий блок земельних питань, містобудування й архітектури.                                                                                                                  

 

Новини