Вівторок, 22 жовтня 2019 |

"Герої не вмирають!",  у другій декаді вересня - поминальні роковини двох наших захисників: Олександра Старова, який поклав життя на вівтар незалежності України 21 вересня в 2014 році і Руслана Злобінця, що пішов у вічність після фронту, 19 вересня 2018 року. Могили двох героїв заходяться  поруч.

Вшанування  пам`яті Олександра Старова відбудеться 21.09.2019, о 12:00, на кладовищі Гостомеля.

Фронтова світлина Руслана Злобінця

Олександр  СТАРОВ  народився 28 червня 1979 року,  21 вересня 2014, в місті Буча.

Патріотичний поклик серця привів Олександра Старова на лінію фронту, куди пішов добровольцем, cлужив старшиною 25-о батальйону територіальної оборони «Київська Русь». Разом з товаришами по зброї  став живою стіною, за яку війна не змогла пройти. Героїчно обороняючи свою країну, Олександр Старов віддав своє життя за її волю і наше майбутнє. Загинув 21 вересня 2014 р. близько 6-ї ранку під час нападу російських бойовиків на блокпост 25-го БТО неподалік Дебальцево (Донецька область). Блокпост був обстріляний з мінометів і стрілецької зброї.

Указом Президента України № 109/2015 від 26 лютого 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Батько героя, Олександр Михайлович, кадровий офіцер. Висловлюємо співчуття світлій пам’яті героя: батькові,   мамі, дружині та сину.

Не плачте, мамо, Божий суд

Дасть вирок ворогу по суті.

А ми несемо варту тут –

Людьми і Богом не забуті!

Н. Волинець