Вівторок, 22 жовтня 2019 |

Селищний голова Юрій Прилипко з делегацією ГСР, котру представляли керуючий справами виконкому Світлана Чечко, депутат ради Олег Поповичук привітали громаду Коцюбинського з 76-ю річницею від дня заснування й подарували квіти та ікону Покрови Богородиці, під оберегом якої селище перебуває ще за часів козацької епохи, коли звитяжний полководець запорозького лицарства Семен Палій наприкінці 17 століття заснував у Гостомелі церкву на честь Небесної Покровительки козаків. І хоч наші селища дуже віддаляють роки заснування: Гостомель цього року відзначатиме 525 річницю, але дещо поєднує історія, Коцюбинське свого часу мало багатий промислово-економічний потенціал, успішні підприємства деревообробної, каменеобробної галузі, виробництво базальтового волокна, кабельної продукції. Сьогодні "на плаву" залишилося небагато підприємств, наразі громада селища шукає власний шлях розвитку, й очільник  Гостомеля Юрій Прилипко побажав знайти його якнайшвидше. Відрадно, що наше селище вже визначилося із власним — отримати економічну свободу в статусі  ОТГ. Тим паче, Гостомель з року в рік нарощує свою виробничу базу й створює нові робочі місця та джерела податкових надходжень, приклад вартий наслідування для сусідів регіону є переконливим свідченням, що  Гостомельське ОТГ має під собою надійну економічну основу.