Понеділок, 23 вересня 2019 |

В Ірпені відкрили центр обслуговування клієнтів АТ «Київоблгаз» (вул. Дем`яна Попова, 22). Офіс обслуговуватиме близько 80 тис. споживачів природного газу. Це, зокрема, мешканці міст Ірпінь і Буча, селищ Коцюбинське, Ворзель, Гостомель та прилеглих сіл. В центрі можна отримати широкий спектр газових послуг: заключення договору, звірку по особовому рахунку, сплатах за послуги, підключення газового обладнання тощо. Це сьомий центр обслуговування клієнтів АТ «Київоблгаз» в Київській області.

У рамках робочої поїздки голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян взяв участь в урочистому відкритті центру та ознайомився з його роботою.

Очільник області наголосив, що Київщина є одним з найбільших споживачів газу в Україні, тому такі центри обслуговування клієнтів є надзвичайно важливими.

«Головна перевага центру – це те, що споживачу дадуть відповідь на всі запитання і йому не доведеться ходити від одного кабінету до іншого та ще й у приміщеннях за різними адресами. В одному місці можна буде швидко отримати всі «газові» послуги. Центр надасть можливість комфортного обслуговування споживачів»,- підкреслив Михайло Бно-Айріян.

Джерело : http://koda.gov.ua/news/v-irpeni-zapracyuvav-noviy-centr-obsl