Понеділок, 23 вересня 2019 |

Тому щоб запобігти непорозумінь і штрафних санкцій звертайтеся у відділ благоустрою ГСР. Адже не секрет, що інколи витвори реклами не вписуються не тільки в естетичний вигляд тої чи іншої вулиці, а й загрожують безпеці пішоходів чи затрудняють огляд дороги водіям. Інколи рекламні «шедеври», особливо ті, що розміщують на парканах, взагалі викликають здивування, як от «Купим рога» чи «Бивні мамонта», це ж що можна подумати про господаря садиби,  на паркані котрого  таке повідомлення? Щоб не було подібних курйозів в селищі Гостомель  проведено роботи щодо демонтажу незаконно розміщеної зовнішньої реклами. Порушення Правил благоустрою були виявлені відділом контролю за благоустроєм селищноі ради. Демонтаж проводився працівниками КП УЖКГ “Гостомель” відповідно до рішень прийнятих виконавчим комітетом Гостомельськоі селищноі ради. Подібні роботи будуть проводитися й надалі. Для уникнення в подальшому непорозумінь чи конфліктних ситуацій, рекомендуємо власникам самовільно встановлених рекламних засобів звернутися до виконавчого комітету для з’ясування можливості розміщення рекламних конструкцій у бажаному місці.
Нагадуємо, що рекламні засоби розміщуються відповідно до Порядку розміщення зовнішньоі реклами з врахуванням Правил благоустрою територій селища Гостомель