Понеділок, 23 вересня 2019 |

Розглянуто й ухвалено всі питання порядку денного, а саме: про встановлення тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб бюджетних установ, які надає ТОВ «Енергоексперт»; про видалення аварійних дерев у селищі Гостомель; про виділення коштів на виплату одноразової матеріальної допомог; питання житлової комісії; питання благоустрою щодо розміщення зовнішньої реклами; відділу містобудування та архітектури; заходи по відзначенню Дня селища. Керуючий справами виконкому Світлана Чечко озвучила прізвища членів організаційного комітету проведення святкувань, наголосила, що цього року Гостомель відзначатиме ювілей — 525-у річницю з дня заснування! До цієї дати буде підготовано змістовну програму святкування, також проводитиметься конкурс на кращу садибу Гостомеля, спартакіади, футбольні турніри. До ювілею є привід кожному жителю селища виступити з власною ініціативою в навчальних закладах, підприємствах. Згадати славну історію селища, на тематичних зустрічах і вікторинах, адже витоки Гостомеля пов’язані з кількома епохами нашої країни, зокрема козацькою.

На засіданні виконкому також були присутні керівники товариства Червоного Хреста Валентина Забарило, гостомельського осередку ГО інвалідів «Вєлєс» Сергій Кандиба.

Валентина Забарило відзначила, що селищний голова вже 20 років поспіль надає допомогу організації, також акцентувала увагу на акціях доброчинності, підтримці товариства, адже з небайдужості громадян  і складається підтримка обездоленим і всім, хто потребує допомоги. Сергій Кандиба зупинився на актуальності  питання державної програми «Безкоштовні ліки», розширення її можливостей, формування окремих статей видатків в місцевих бюджетах щодо забезпечення інвалідів безкоштовними ліками, регламентованих Конституцією, окремими  постановами уряду. Сьогодні ж не зважаючи на декларовані державою права громадян з категорії інвалідів щодо отримання безкоштовних ліків, як зазначив головний лікар Гостомельської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Борис Мельник, є суттєве недофінансування, фактично кошти виділяються не в повному обсязі, в першу чергу інсулінозалежним.

Варто зауважити, що  ГСР питання допомоги жителям Гостомеля згідно подань депутатів постійно вносить у порядок денний сесій і виконкомів, відтак на 54 позачерговій сесії 19 громадянам селища  надано матеріальну допомогу на лікування на загальну суму 176 тис. грн., на цьому засіданні виконкоу також проголосовано виділення коштів на медичні послуги.