Понеділок, 16 грудня 2019 |

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Детального плану території кварталу житлової забудови з об’єктами громадського призначення в районі вулиці Варшавської та провулку Варшавського в селищі Гостомель» розробленого на підставі рішення сесії Гостомельської селищної ради від 25 липня 2019 р. № 908-53-VII.

Детальний план території (далі - ДПТ) розроблений з метою: уточнення положень генерального плану сел. Гостомель, уточнення планувальної структури та функціонального призначення території; визначення містобудівних умов та обмежень, визначення потреб в установах та об’єктах обслуговування, місць їх розташування; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо попереднього проведення інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури та розміщення місць паркування т/з; охорони та поліпшення навколишнього середовища тощо.

Склад та зміст містобудівної документації відповідає ДБН - Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

Відповідно до розділу ІV Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування затверджених наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 10.08.2018 року № 296 СЕО обов’язково проводиться щодо проектів документів державного планування, які одночасно відповідають двом критеріям, що визначені ст. 2 Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”. Беручи до уваги, що в межах території проектування відсутні об’єкти, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля, розроблений проект містобудівної документації не потребує здійснення стратегічної екологічної оцінки, так як відповідає лише одному з критеріїв.

Замовник: Гостомельська селищна рада.Розробник: ДП «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування», м. Київ.Ознайомитися з проектом ДПТ можливо ознайомитися на офіційному сайті в рубриці Містобудівна документація http://gostomel-rada.gov.ua/ та в приміщенні  ЦНАПу (1 поверх) Гостомельської селищної ради, де знаходиться папка відділу містобудування й архітектури, куди можна подавати свої прпозиції та зауваження стсовно даного проекту.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій:  начальник відділу містобудування й архітектури Гостомельської селищної ради - В.А. Єрмолаєв

Подання пропозицій з «27» серпня 2019 р. по «28» вересня 2019 р.Громадські слухання та презентація проекту містобудівної документації відбудеться за адресою: вул. Свято-Покровська, буд. 220, селище. Гостомель, Київська область, приміщення актового залу 26 вересня 2019 р. о 12-00 год.