Середа, 21 серпня 2019 |

Центральна виборча комісія станом на 12:25 22 липня опрацювала 57.01% електронних протоколів окружних виборчих комісій по багатомандатному виборчому округу на дострокових виборах до Верховної Ради. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані ІАС "Вибори Народних депутатів України".

Згідно з інформацією, партія “Слуга Народу” набирає 42.47%;

“Опозиційна Платформа — За життя” — 12.91%;

“Європейська Солідарність” — 8.60%;

Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” — 8,02%;

“Голос” — 6.38%.

Інші партії не долають 5-відсотковий бар’єр.

Також за повідомленням  згадуваного джерела фракція “Слуга народу” у Верховній Раді нового скликання буде, в першу чергу, ініціювати прийняття законів про зняття депутатської недоторканності, про зміни в регламенті парламенту, про відкликання народних депутатів і покарання за неперсональне голосування, а також термінових профільних законопроектів. Про це заявив глава партії “Слуга народу” Дмитро Разумков на брифінгу в Києві, передає кореспондент УНН.

“Це і депутатська недоторканність, яку потрібно буде знімати, це і закони, пов’язані зі зміною регламенту, це і зміни до Конституції, пов’язані з відкликанням народного депутата або припиненням його повноважень, це і закон про покарання за неперсональне голосування, так зване кнопкодавство і багато інші речі”, — зазначив Разумков.

При цьому він додав, що також будуть внесені багато законів з профільних напрямків, які також потребують невідкладної реакції парламенту.

Нагадаємо, в штабі розраховують, що кандидати від “Слуги народу” в мажоритарних округах отримають до 127 місць у новій Верховній Раді.