Субота, 7 грудня 2019 |

Асоціація  міст України проводить  дослідження серед членів Асоціації, а також її розміщення, разом із посиланням на анкету.

Звертаємо Вашу увагу, що взяти участь в дослідженні (заповнити анкету) може будь-яка бажаюча особа: співробітники РВ, представники ОМС, ОМВ, ЗМІ, ГО, громадяни оскільки саме мешканці громад є потенційними споживачами культурних послуг.

Серед проблемних питань розвитку місцевого самоврядування в Україні, вирішення яких вважається пріоритетним, Асоціація міст України неодноразово наголошувала на необхідності виконання Урядом завдань, передбачених п. 10 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу, зокрема, щодозабезпечення КМУ до 1 березня 2020 року затвердження державних соціальних стандартів і нормативів в описовому та вартісному вигляді за кожним із делегованих державою місцевому самоврядуванню повноважень.

Міністерство культури також долучилося до процесу вдосконалення  державних стандартів і нормативів при наданні громадянам гарантованих державою культурних послуг. Так, в 2019 році за підтримки АМУ Мінкультури розробило та затвердило на Уряді розпоряд-ження КМУ від 22.05.2019 № 355-р «Про затвердження Плану заходів щодо реалізації Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами».

На виконання завдань 2 та 3 Плану заходів, Мінкультури проводить опитування громадської думки з метою з’ясування питань бачення громадянами сутності, потреб, поточного стану, проблем,  перспектив та можливостей реалізації прав громадян у сфері культури, наявності, доступності та якості культурних послуг, рівня задоволеності організацією надання таких послуг. АМУ підтримує дослідження Мінкультури, звертаючи увагу на необхідність якомога ширшого охоплення територіальних громад та максимально глибокого вивчення проблем у сфері культури на місцевому рівні.

В зв’язку з цим ВД АМУ звертається до Вас з проханням поширити серед громад-членів АМУ електронну опитувальну форму (анкету) Мінкультури, розміщеної за адресою:   https://bit.ly/2XMIKEd , а також розмістити інформацію та посилання на офіційних сторінках в соціальних мережах. Звертаємо Вашу увагу, що опитування триватиме до 22 липня 2019 року, а його результати  використовуватимуться в подальшому для обґрунтування позицій міст, селищ та ОТГ-членів АМУ під час внесення змін до НПА, спрямованих на реформування державних соціальних стандартів і нормативів у сфері забезпечення громадян культурними послугами

Відповідальна особа – державний експерт з питань регіональної політики Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України Кулініч Марина Тарасівна. Телефон (044) 235-22-33e-mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.