Середа, 21 серпня 2019 |

Представляти інтереси мешканців Києво-Святошинського району та Приірпіння у Верховній Раді виявили бажання 35 кандидатів. Це другий за кількістю висуванців округ на Київщині. За право потрапити до парламенту на 5 років змагаються 16 представників партій та 19 самовисуванців.

У виборчому окрузі №94 зареєстровано найбільшу кількість кандидатів на Київщині – 42 (Васильківський, Обухівський райони) .  У 95-й виборчий округ Київської області входить місто Ірпінь (смт Ворзель, Гостомель, Коцюбинське) і частини Києво-Святошинського району (міста Боярка та Вишневе, села Білогородка, Шевченкове, Гореничі, Гнатівка, Лука, Стоянка, Горенка, Мощун, Дмитрівка, Капітанівка , Міла, Крюковщина, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Забуччя, Святопетровское, Чайки, села Петропавлівська і Софіївська Борщагівка). Центром округу є місто Ірпінь. В окрузі 108 виборчих дільниць і приблизно 200 903 виборців.

Станом на 16 годину  в Україні проголосувало близько 37 відстотків громадян на минулих парламентських виборах понад 40. Найактивніше голосують в Чернігівській Полтавських областях. Значних порушень не виявлено. Однак в соцмережах йшла активна агітація в" день тиші" й сьогодні за і проти кандидатів з фейкових сторінок, незважаючи на заборону, найбільше нехтують законом мажоритарники.