Неділя, 17 листопада 2019 |

Вітали з цією радісною подією в житті випускників  ЗШ№13 і 14 батьки й педагоги, а також селищний голова Юрій Прилипко. Квіти й привітання, усміхнені й трохи сумні обличчя, адже доводиться прощатися зі своїми друзями та вчителями. Але попереду нова  сторінка життя, не менш цікава й змістовна. З нагоди вручення атестатів селищний голова Юрій Прилипко наголосив: «Сьогодні ви залишаєте свої класи, і все, що вас чекає у дорослому житті, тепер залежить тільки від вас самих. Тут вас навчили бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними. Навчили дружити, відстоювати свою думку, любити науку, дбайливо ставитися до знань, дали основу для творення майбутнього! Нехай всі ті знання і навички, що ви отримали в школі, стануть міцним фундаментом для подальших звершень, а люди, які були з вами всі ці роки, надовго залишаться в серці кожного. Щасливої дороги! І здійснення мрій».