Вівторок, 23 липня 2019 |

Традиційно, у третю неділю червня вся Україна відзначатиме День медичного працівника, професійне свято людей найгуманнішої і найблагороднішої професії.

Сьогодні Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко привітав медиків амбулаторії загальної практики сімейної медицини Гостомеля, а також медперсонал навчальних і дошкільних закладів.

У своїй вітальній промові очільник Гостомеля зазначив, що праця медичного працівника нелегка,  але  дуже відповідальна.

“Нам усім випала доля жити в епоху змін,  шукати й знаходити нові шляхи розвитку. Реформування відбувається і в медичній галузі. Дякую вам усім за те, що ми успішно справляємось  із завданнями, що стоять перед нами щодня. Дякую за сумлінну працю,  за активність і небайдужість, за відповідальне ставлення до своїх обов’язків”.