Неділя, 17 листопада 2019 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Наразі правоохоронцями вивчаються відеоматеріали, на яких видно автомобіль, на якому під’їжджали зловмисники, також зафіксовано, як він рухався по селищу. Правоохоронці вже склали матеріали про дане правопорушення на місці події. Сподіваємося, що зловмисники будуть викриті найближчим часом.
Повідомляємо хроніку події. До оперативно-диспетчерської служби 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Ірпінь 14 червня, о 03:53, надійшло повідомлення про загоряння малотоннажного вантажного автомобіля «ГАЗ» на відкритій території з у селищі Гостомель по вул. Свято-Покровська
На місце виклику негайно було направлено відділення 53-ї Державного пожежно-рятувального посту селища Гостомель та відділення 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Ірпінь.
По прибуттю рятувальників встановлено, що кабіна автомобіля повністю охоплена полум’ям. Для ліквідації пожежі рятувальниками було застосовано повітряно-механічну піну.
Відомо, що а 04:11 пожежу було локалізовано, а повністю ліквідовано о 04:24. На місці виклику працювали сім чоловік особового складу та дві одиниці спецтехніки. Вогнем знищено кабіну транспортного засобу повністю. Потрерпілих не виявлено.[ 
За попередніми відомостями, причини й обставини пригоди наразі встановлюються експертами служби Державної служби України з надзвичайних ситуацій відповідно до встановленого порядку. На сьогодні фахівцями безпосередньо проводяться всі необхідні процедури.

Новини