Середа, 21 серпня 2019 |

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛИЩА

ТА ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ

Відповідно  до  частини 3 пункту 5 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Закону України «Про доступ до публічної інформації» та на підставі розпорядження селищного голови №02/110 від 11.06.2019 р. «Про скликання п»ятдесят третьої сесії сьомого скликання» доводжу до відома  депутатів проект порядку денного 53 сесії  Гостомельської селищної ради, що запланована  на   20.06.2019 р.  :

1. Про внесення змін до рішення ГСР №753-47-\/ІІ від 15.111.2018 р. «Про надання згоди на розміщення пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги Комунального закладу Київської обласної ради «Київській обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та надання в оренду комунального майна територіальної громади селища Гостомель по вулиці Свято-Покровська,109»
  2. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №772-48-VІI від 20 грудня 2018 року «Про структуру та чисельність працівників апарату селищної ради, її виконавчого комітету, фізичної культури і спорту на 2019 рік»
  3. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №777-48-VІI від 20 грудня 2018 року «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Гостомельської селищної ради на 2019 рік

*(щодо Положення про здійснення допорогових закупівель товарів, робіт і послуг із застосуванням електронної системи закупівель)

*(щодо Положення про земельний сервітут та порядок визначення плати за землю при встановленні земельного сервітуту, а також Типових договорів про встановлення земельного сервітуту)

*(щодо порядку розміщення зовнішньої реклами та визначення розміру плати за користування місцями, які перебувають у комунальній власності та надаються розповсюджувачам зовнішньої реклами для розташування спеціальних конструкцій в с. Гостомель (нова редакція))

*(Правила розміщення та утримання малих архітектурних форм та тимчасових споруд торговельного, побутового , соціально-культурного чи іншого  призначення для здійснення підприємницької діяльності на території селища Гостомель )

4.Про прийняття в комунальну власність територіальної громади с. Гостомель зовнішніх та внутрішніх електромереж житлового будинку по вул.Остромирська,67

1. Про внесення змін до Статуту КП «УЖКГ «Гостомель»
  2. Про продовження дії строку контракту директора КП «ГОСТОМЕЛЬ ЖИТЛОІНВЕСТ» Дубас В.В. із Гостомельською селищною радою
  3. Про врегулювання земельних відносин
  4. Про розгляд звернень та заяв, протоколів постійних депутатських комісій

Початок : о 10.00

Місце проведення : актова зала ЦТДЮ

Головам постійних депутатських комісій прохання призначити засідання комісій, відповідно до переліку питань,що виносяться на розгляд сесії.

Секретар ради О.Кислиця