Вівторок, 18 червня 2019 |

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

Аеродром Київ-Антонов-2 ДП «АНТОНОВ» розташований  за адресою: Україна, Київська обл., 08291 с.м.т. Гостомель, вул. Автодорожна, 1  має намір виконати реконструкцію та технічне переоснащення радіомаячної системи посадки з МКпос 328° на аеродромі Київ/Антонов-2.

Реконструкція та технічне переоснащення передбачає заміну обладнання радіомаячної системи посадки, що морально застаріло та відпрацювало свій технічний ресурс, на сучасне обладнання інструментальної системи посадки «ILS» з далекомірним радіомаяком «DME» для визначення напрямку та відстані до ЗПС для курсу посадки 328°. Реконструкція дозволить поліпшити екологічну обстановку в аеропорту і прилеглих територіях, дотримати вимог екологічного законодавства. Потреба в ресурсах при експлуатації:

- земельних – в межах існуючої території аеропорту;

- сировинних – немає потреби;

- електроенергія – від існуючих мереж.

Можливі впливи планової діяльності при будівництві і експлуатації на навколишнє середовище:

1. Геологічне середовище – не впливає.
  2. Атмосферне повітря – не впливає.
  3. Електромагнітне випромінення передавачів в діапазонах ДВЧ та УВЧ – вплив незначний і відбувається в межах захисних зон майданчиків запроектованих об’єктів. Реконструкція дозволить зменшити вплив існуючих передавачів.
  4. Грунти – не впливає.
  5. Техногенне середовище – не впливає. Радіотехнічне обладнання та дизель-генераторна установка обладнані сучасними системами безпечної експлуатації.
  6. Клімат і мікроклімат – не впливає.
  7. Рослинний та тваринний світ – не впливає. В районі розташування об’єкту проектування природно-заповідні об’єкти відсутні.
  8. Соціальний ризик планової діяльності об’єкту – прийнятний. Проектно-кошторисна документація розроблена з урахуванням вимог нормативно-правових актів, діючих на території України. Зобов’язання замовника, щодо здійснення проектних рішень: - на всіх етапах запроектованої діяльності проектні рішення будуть здійснюватись у відповідності з нормами і правилами охорони навколишнього середовища і вимогами екологічної безпеки.

З  документацією    можна  ознайомитись  за  адресою:    03151, м. Київ,

вул. Ушинського 40, корп. Б, оф. 307, тел/факс: (044) 242-35-64.

Зауваження    та    пропозиції       направляти    до    Центру       надання адміністративних    послуг   в с.м.т Гостомель    за  адресою: с.м.т. Гостомель, вул.  Свято-Покровська, 220,  тел. (045) 973-10-55 протягом 30 днів з моменту опублікування оголошення. Замовник  – ДП «АНТОНОВ». Генпроектувальник - ТОВ «Елар-Телеком», м. Київ.

Директор АТП ДП «АНТОНОВ»                                       М.Г. Харченко