Середа, 21 серпня 2019 |

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛИЩА  ТА ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ

Відповідно  до  частини 3 пункту 5 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Закону України «Про доступ до публічної інформації» інформую про  проект порядку денного чергової  52 сесії  Гостомельської селищної ради, що запланована  на   16.05.2019 р.  :

1.Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №771-48-VII від 20.12.2018 року «Про бюджет селища Гостомель на 2019 рік»

1. Про надання матеріальної допомоги
  2. Про розгляд звернення гр. Крушельницького В.С. та гр. Рубана О.П. щодо зарахування понесених фактичних втрат з реконструкції існуючої споруди з надбудовою під дитячий дошкільний заклад за адресою: вул. Свято – Покровська,73 –є сел. Гостомель Київської обл. за рахунок коштів пайової участі.
  3. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №777-48-VІI від 20 грудня 2018 року «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Гостомельської селищної ради на 2019 рік

(щодо Положення про здійснення допорогових закупівель товарів, робіт і послуг із застосуванням електронної системи закупівель)

(щодо Положення про земельний сервітут та порядок визначення плати за землю при встановленні земельного сервітуту, а також Типових договорів про встановлення земельного сервітуту)

1. Про затвердження програми місцевого значення селища Гостомель на 2019 рік. «Програма оздоровлення та відпочинку дітей селища Гостомель на 2019 рік
  2. Про звільнення та призначення на посаду керівника КП «Гостомельські інформаційні технології»
  3. Про врегулювання земельних відносин
  4. Розгляд звернень та заяв:

- Про передачу об»єктів благоустрою Гостомельської селищної ради на баланс КП «УЖКГ «Гостомель» (об’єкт : площа Рекунова)

- Про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради №683-42-VІІ від 16.08.2018 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у користування на умовах оренди земельної ділянки гр. Прилипку В.Ю.» для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств по пров. Річному, 26-б в сел. Гостомель, в зв’язку зі зміною площі з 0,09 га на 0,40 га (на якій розташований об’єкт нерухомого майна

- Про забезпечення благоустрою біля дитячого садочку «Веселка»

(визначити місце для розміщення майданчику для збору сміття та  запропонувати альтернативну земельну ділянку  під гараж)

- бювет на вулиці Ярова

- щодо передачі РЕМу трансформаторних підстанцій селища

- щодо можливості передбачити кошти на придбання фільтру для води ДНЗ «ВЕСЕЛКА»

- щодо якості води в районі Баланівка

- щодо екологічної ситуації що виникла у наслідок витоку нечистот з системи каналізації по вулицям Приозерна та Солов’їна

- щодо визначення одностороннім  рух  по вулиці Рекунова в селищі Гостомель.

- щодо проведення паспортизації (інвентаризації)  та взяття на облік багатовікових дерев. Заборони будь яких  дій відносно таких дерев (коронування  і т.п.)

- щодо черговості виконання робіт на округах

Початок : о 10.00

Місце проведення : актова зала ЦТДЮ