Четвер, 23 травня 2019 |

«Апарати з кисневими масками дуже необхідні засоби під час гасіння складних пожеж, ми завдячуємо Гостомельській селищній раді за допомогу у їх придбанні. Далеко не кожен підрозділ має їх на оснащенні, взагалі вони є тільки в трьох рятувальних підрозділах Київської області, включаючи гостомельську,— зазначив Юрій Буренко, начальник Ірпінського міського відділу ГУ ДСНС України.— Також хочу особисто подякувати Юрію Іллічу, що він, як і ми, в будь яку годину доби, завжди на зв’язку й допомагає нам у тих чи інших ситуаціях. Особливо хотів би наголосити, що наша спільна ініціатива щодо обробітку проблемних грунтів у зоні заплави дала позитивні результати. Коли починається тління торфовищ знизилася кількість займань торфу в цих зонах, що позитивно позначилося на довкіллі та здоров’ї жителів селища, адже задимленість впливає на розвиток легеневих хвороб, особливо астми... »
У свою чергу очільник Гостомеля подякував рятувальників за щоденну працю, яка пов’язана з постійними ризиками, адже завдячуючи вогнеборцям врятоване не одне життя та майно громадян. Рятувальники повідомили, що незважаючи на профілактичну роботу й запровадження систем попередження пожеж на господарських об’єктах тривожні виклики все ж мають місце майже щотижня, нещодавно було врятовано від тотального знищення вогнем приватну садибу гостомельців по Свято-Покровській вулиці.
Після урочистої частини селищний голова оглянув побутові умови рятувальників-вогнеборців, поцікавиввся проблемами, а за тенісним столом, котрий подарував підрозділу, зіграв товариський матч з керівником ірпінськиих рятувальників Юрієм Буренком.
PS
Сьогодні в Приірпінні функціонує 5 пожежно-рятувальних частин (в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Коцюбинському, Ворзелі), які налічують 136 працівників. У порівнянні з минулими роками, ситуація на Приірпінні значно покращилася, завдячуючи налагодженню системи попередження пожеж і профілактичній роботі.