Середа, 21 серпня 2019 |

Варто зауважити, що дану акцію наше селище підтримує з 1999 року, її учасники вихованці секцій карате з усього Приірпіння, традиційно очолює естафету, тренер карате, учитель початкових класів Ірпінської ЗШ №2 Ірина Петренко, котра подякувала за традиційну гостинність у Гостомелі, наголосивши, що серед учасників бігу є двоє юних чемпіонів світу з карате. Зустрічали юних бігунів, секретар селищної ради Олена Кислиця, працівники ГСР, депутати,  вручивши спортсменам солодкі подарунки. З історії заходу зазначимо, ця естафета стартувала в 1987 році в Нью-Йорку, її ідея — поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів світу. Символом гармонії є палаючий факел, який бігуни передають один одному з рук в руки. Під час колективної фотосесії учасників акції над загальною групою цей факел здійняв начальник прозорого офісу ГСР Олексій Литвин.