Вівторок, 23 липня 2019 |

поділитися у соціальних мережах:

 

На цей раз в полі зору був хід двомісячника благоустрою, що розпочався згідно рішення селищної ради 11 березня. Приємно відзначити, що селище сьогодні набуло впорядкованого й охайного вигляду. Чисті вулиці, прибрані узбіччя доріг, зони відпочинку й лісові насадження, кроновані дерева, «підстрижені кущі».

Озеленені території відпочинку й навчальних закладів. Прибрано також території меморіальних комплексів і кладовищ, встанолено вбиральні,  на цвинтарі в Мостищах зведено новий паркан

, встановлено великогабаритні контейнери для збору сміття. Відрадно, що під час прибирання селища, в якому «першу скрипку» зіграли працівники УЖКГ «Гостомель», вивезено тони сміття й торішнього листя, піскової суміші з узбіч доріг. Осторонь процесу не були спортсмени СК "Спарта", жителі селища, особливо 17 округу, яких згуртовувала Надія Дудник.

 

Активно попрацювали на толоці й члени спілки рибалок, які впорядкували місце відпочинку на острівці кімерського озера. У планах продовження двомісячника й спорудження нових дитячих майданчиків з облаштуванням парканів, як от по вулиці Весняній та інші ініціативи. 20 квітня відбудеться всезагальна селищна толока, що стартує від площі біля ГСР з 10 –ї години. Сподіваємося, що до цієї акції, а саме Дня чистого довкілля долучиться кожен гостомельчанин і подбає про чисте середовище на теренах свого проживання. Приєднуйтесь!          

Новини