Вівторок, 23 липня 2019 |

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛИЩА ТА ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ

Відповідно  до розпорядження Гостомельського селищного голови  та частини 3 пункту 5 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Закону України «Про доступ до публічної інформації» повідомляю  про скликання чергової  51 сесії  Гостомельської селищної ради на

18.04.2019 р.  та оприлюднюю проект порядку  денного  ії роботи:

1. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №771-48-VII від 20.12.2018 року «Про бюджет селища Гостомель на 2019 рік»

1. Про виділення матеріальної допомоги

1. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної  ради №960-52-VI від 17.01.2015 року «Про встановлення туристичного збору в селищі Гостомель»
  2. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності площею 0,5015 га, яка підлягає продажу гр. Касіч Ш.У.

по вул. Б. Хмельницького, 65-а в селищі Гостомель.

5.Про звернення до Міністра внутрішніх справ України щодо формування поваги працівників поліції до депутатів місцевих  рад.

1. Про врегулювання земельних відносин
  2. Про розгляд протоколів постійних депутатських комісій , звернень та заяв