Четвер, 23 травня 2019 |

Відповідно  до розпорядження Гостомельського селищного голови  та частини 3 пункту 5 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Закону України «Про доступ до публічної інформації» повідомляю  про скликання чергової  50 сесії  Гостомельської селищної ради на   21.03.2019 р.  та оприлюднюю проект порядку  денного  ії роботи:

1. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №771-48-VII від 20.12.2018 року «Про бюджет селища Гостомель на 2019 рік»
  2. Про виділення матеріальної допомоги:гр. Сидорчук І.В., Вовченко О.П., Андрієнку В.Б., Романенко К.С., Кириченку Ю.А., Вознюку М.В., Мамчур С.А., Поляновському І.Й., Семеневу О.М. Романюк Г.В., Турок М.П., Юрчишину І.П., Соловйову А.В., Войцицькій Н.В. , Канюці А.Т.
  3. Про розгляд звернення гр. Матюшенко С.В. щодо укладення договору про залучення коштів  замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури селища Гостомель (повідомлення про початок будівництва житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями по вул. Вереснева,22)
  4. Про розгляд звернення ПП «ІРПІНЬСІНТЕЗ» щодо укладення договору про залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури селища Гостомель (по об’єкту цілісний майновий комплекс вул. Чкалова, 43 (по зведеному кошторисному розрахунку))
  5. Про розгляд звернення ФОП Сукало О.А. щодо укладення договору про залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури селища Гостомель ( по об’єкту вул.

Свято – Покровська, 9-В (будівництво магазину) (по зведеному кошторисному розрахунку))

1. Про затвердження протоколів засідання конкурсної комісії по розгляду питання надання в оренду комунального майна
  2. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №777-48-VІI від 20 грудня 2018 року «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Гостомельської селищної ради на 2019 рік»
  3. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №772-48-VІI від 20 грудня 2018 року «Про структуру та чисельність працівників апарату селищної ради, її виконавчого комітету, фізичної культури і спорту на 2019 рік»
  4. Про затвердження програми місцевого значення селища Гостомель на 2019 рік (Програма здійснення землеустрою на території селища Гостомель)
  5. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради 535-32-VІI від 21 грудня 2017 року «Про затвердження програми соціального – економічного і культурного розвитку селища Гостомель на 2018 - 2019 рік»
  6. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради 534-32-VІI від 21 грудня 2017 року «Про затвердження програми місцевого значення селища Гостомель на 2018 - 2019 рік» (Благоустрій селища Гостомель в 2018-2019 роки (додаток №4)
  7. Про погодження проектно-кошторисної документації щодо будівництва дороги від вул. Кільцева,9-б до вул. Мисливська,8-а, від вул. Б.Ступки,1 до вул. Б.Ступки, 17, від вул. Мисливська,23 до вул. Мисливська,45 та від вул. Мисливська,22 до вул. Мисливська,16 ТОВ «ПАРК ТАУН»
  8. Про внесення змін до рішення : щодо кількісного та персонального складу виконавчого комітету Гостомельської селищної ради; «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на оренду комунального майна територіальної громади селища Гостомель»,;«Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті», «Про створення тендерного комітету та затвердження Положення про тендерний комітет»
  9. Про звернення до Комітету ВР України з питань податкової та митної політики
  10. Про звернення до ІМР щодо ремонту зош№16 ( по депутатському зверненню Чорної О.В.)
  11. Про ініціювання створення місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Київська агломерація»
  12. Про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради №701-42-VII від 03.09.2018 року «Про делегування комунальному підприємству «Гостомель Житлоінвест» Гостомельської селищної ради повноважень замовника на будівництво нової дороги»
  13. Про врегулювання земельних відносин

- Про  розгляд протоколів постійних депутатських комісій , звернень та заяв