Четвер, 23 травня 2019 |

З 1 березня  по 14 квітня проекти громадського бюджету  приймаються в паперовому вигляді у робочі години (перший поверх селищної ради, ЦНАП) або в електронному варіанті (відправляти на електрону пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Кожен небайдужий мешканець Гостомеля може розробити і подати проект стосовно покращення різних сфер селищної інфраструктури.

Наступний етап з 15 квітня по 19 травня передбачатиме аналіз поданих проектів бюджету працівниками виконавчого органу селищної ради.

Далі, відбуватиметься голосування мешканців селища за проекти (10-18 вересня).

Ті проекти, які знайдуть підтримку в громадян будуть включені до проекту бюджету на 2019 рік і будуть реалізовані в наступному 2020 році.

Програма «Громадський бюджет Гостомеля» була прийнята до виконання минулого 2018 року. Вже є проекти, які почалися реалізовуватися на практиці (безпечні пішохідні переходи, алея Козацької слави, дитячі майданчики та ін.).