Середа, 20 березня 2019 |

Відповідно до Правил благоустрою територій селища Гостомель порушеннями, за які передбачено адміністративну відповідальність (накладення штрафу) є:

1.Самовільне скидання всіх видів відходів, ґрунту тощо у не відведених для цього місцях.

2.Складування ґрунту, будівельних матеріалів поза межами будівельного майданчика без дозволу.

Так 05.03.19р, під час інспектування вулиці Свято-Покровська інспектором з благоустрою було виявлено складування будівельних матеріалів без відповідного дозволу.

Працівниками поліціі було встановлено особу, інспектором благоустрою вручено припис з терміном усунення порушення, проведено профілактичну бесіду.

В вказані строки порушення було усунуто винною особою, тим самим уникнено складання протоколу про адміністративне порушення.

Інформуємо - в разі потреби розміщення будівельних матеріалів за межами своєі приватноі садиби необхідно звернутися до селищноі ради.

Суми штрафів:

1. Для фізичних осіб - до 1360грн;
  2. Для посадових та юридичних осіб до 1700грн;

Додатково порушником відшкодовуються матеріальні збитки, нараховані комісійно в разі  завдання шкоди об`єктам благоустрою.