Четвер, 23 травня 2019 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Про це розповів на оперативній нараді головний лікар амбулаторії ЗПСМ Гостомеля Борис Мельник, наголосивши, що до сьогодні близько 1000 дітей селища не закріплені за лікарями згідно медичної реформи. І в цьому випадку зволікають батьки, які повинні укласти відповідні декларації з лікарями. В реєстратурі амбулаторії є вся довідкова інформація про лікарів, яких треба обрати для безкоштовного медичного обслуговування, адже з 1 липня, хто не оформить відповідних угод з лікарями, буде полишений безкоштовного медобслуговування, окрім цього державні кошти, виділені для процесу оформлення договорів до 1 липня поточного року, будуть втрачені. Як процес оформлення договорів з лікарями триватиме в подальшому, наразі не відомо.

У Гостомельській амбулаторії почав працювати новий педіатр з 16-річним досвідом роботи, Євген Олександрович Рязанцев, з яким також можна укласти згадувані договори на обслуговування дітей.

Головний лікар амбулаторії також повідомив, як бути в ситуації, коли Ваш сімейний лікар відсутній в момент звернення до амбулаторії. Тоді варто звернутися до реєстратури, де Вам дадуть направлення до чергового лікаря, який прийматиме і в вечірній час. А ще для поліпшення роботи з лікарями запроваджено службові телефони сімейних лікарів, номери котрих ви можете дізнатися індивідуально.          

 

Новини