Середа, 20 березня 2019 |

Управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради нагадує, що у разі змін які впливають на призначення житлової субсидії, отримувачі зобов’язані протягом місяця повідомити УПСЗН про:

– зміну складу осіб, які зареєстровані або фактично проживають у житловому приміщенні;

– зміну переліку отримуваних житлово-комунальних послуг (укладення чи розірвання договору з організацією – надавачем житлово-комунальних послуг;

– придбання майна, товарів або оплати послуг на суму, що перевищує 50 тисяч гривень;

– зміну прізвища і персональних документів (паспорт, ідентифікаційний код);

– відмову від ідентифікаційного коду;

– для осіб які отримують субсидію і являються підприємцями – припинення підприємницької діяльності чи перехід на іншу групу чи систему оподаткування;

– досягнення дитиною 14-річного віку.

Особливу увагу слід звернути  на останній пункт. Згідно зі змінами до законодавства, особи, які досягли 14-річного віку, повинні оформити паспорт громадянина України (у формі ID-картки). Це основний документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. Нагадуємо, що з 14-річного віку особа може на законних підставах отримувати певні прибутки, які за допомогою ID-картки та коду фіксуються відповідними органами. Саме тому єдина державна комп’ютерна програма з субсидій та допомог не дозволить перерахувати справи, якщо в складі сім’ї є особа, якій на момент перепризначення виповнилося 14 років. Щоб здійснити перепризначення, фахівець УПСЗН повинен заповнити графу з номером та серією ID-картки, ідентифікаційним кодом дитини. Якщо таких відомостей не було вчасно надано до УПСЗН, субсидія буде призупинена й не нараховуватиметься.