Середа, 20 березня 2019 |

Тому й не дивно, що свято до Дня закоханих в Гостомелі продовжилося й сьогодні двома заходами: святковим концертом  і віншуванням золотих ювілярів подружніх пар, а також днем сімейного святкування, зорієнтованого на старше покоління. Святкування проходили за підтримки ГСР і селищного голови Юрія Прилипка, організоване творчою командою КОК, директор Наталія Черінська, за участі колективів "Gold  danse",  "Legrand", "ГостНем". На  заході діяли фотозона і ярмарок.

Під час святкового концерту в культурно-оздоровчому комплексі, о 14-00, було багато молоді, але цей захід був приурочений не тільки палким юначим серцям, а й для сімей, котрі відсвяткували золоті весілля в цьому році. Під час віншування «золотих» ювілярів привітали також Почесного громадянина, солдата Другої світової війни Петра Тарасовича Червоного. Під знаком лебединої вірності в цьому році він відзначив 67-у річницю шлюбу зі своєю дружиною.

У день, коли особливо було відчутно наближення весни, концерт творчих сил Гостомеля був зворушливим: хореографічні композиції доповнювалися виступами вокалістів, а ще розповідями за традиціїДня святого Валентина. Прозвучали також цікаві розповіді про самого святого, який жив в античні часи у Римі, й маючи дар лікаря зцілював людей. А в час заборони імператором Клавдієм юним римлянам одружуватися, щоб не послаблювати військо, Святий Валентин таємно вінчав закоханих, за що й був покараний. Коли він був у в’язниці, до Валентина приходила донька тюремника, котра була сліпою. За легендою дівчина прозріла, коли хотіла прочитати листа від святого Валентина, якого він написав у ніч перед стратою.  Це було освідчення, що він її любить. Любов і справді може творити дива, особливо, з Богом у серці, тоді вона, всесильна й безсмертна й має багато іпостасей у житті, особливо, любов до ближнього, котра є віссю доброчинності, на котрій тримається світ.