Середа, 20 березня 2019 |

У лютому оплату за електроенергію в платіжках будуть вказувати по-новому.

Суму розведуть на дві окремі графи: послуги компанії-продавця і компанії-постачальника. Але сам тариф не зміниться. І підписувати нові угоди не треба. Не доведеться також нікуди їздити або надсилати документи поштою. Варто тільки вчасно розрахуватися за спожиту електроенергію, і угода набуде чинності автоматично.

Раніше повідомлялося, що ДТЕК в наявній моделі ринку не займає монопольного становища на ринку генерації і, відповідно, не може використовувати свою ринкову владу і зловживати монопольним становищем. Це пов'язано з наявними адміністративними обмеженнями на ринку.

Антимонопольний комітет України, зокрема, встановив, що ринкова частка холдингу ДТЕК у виробництві електроенергії не перевищує 26%. Це більш ніж в два рази менше, ніж ринкова частка державного підприємства НАЕК "Енергоатом", який виробляє 57% електричної енергії.

Також повідомлялося, що НКРЕКУ в обґрунтуванні ухвалення оптово-роздрібної ціни на 2019 рік пропонує закласти в тариф ціну вугілля нижче, ніж реальні спотові ціни на світових ринках.

Зверніть увагу!

Якщо станом на перше число місяця у Вас переплата — рахунок не надсилатиметься. Перевірте стан розрахунків в Особистому кабінеті ДТЕК Київські електромережі!

Усі споживачі Київської області в лютому отримають рахунки надійдуть рахунки від ТОВ «КОЕК».

Саме тому, задля уникнення непорозумінь у розрахунках, кожному споживачу важливо вчасно і у повному обсязі сплатити рахунки за електроенергію:

- отриманий у січні – від «Київобленерго»;
- отриманий у лютому та у всі наступні місяці – від «Київської обласної енергопостачальної компанії».

Надалі споживачам надходитиме один рахунок за електроенергію, у якому з’являться два окремі рядки: вартість послуг із розподілу та постачання.

Тож варто бути уважними, розраховуючись через інтернет-банкінг: у лютому необхідно буде вказати нові реквізити отримувача – ТОВ «КОЕК» та особовий рахунок, які будуть вказані у лютневих платіжках.

Якщо маєте переплату за електроенергію – ці кошти у подальшому будуть перераховані на Ваш новий особовий рахунок споживачів у ТОВ «Київська обласна енергопостачальна компанія».

Посилання:
сайт ТОВ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК" www.koec.com.ua,