П'ятниця, 26 квітня 2019 |

Про підготовку шляхів до весняного періоду повідомив селищний голова Юрій Прилипко під час оперативної наради. З сьогоднішнього в зоні ямкового ремонту будуть дороги по вулиці Центральна і Рекунова. На сьогодні вже відремонтовано найбільш аварійні ділянки автошляхів Гостомеля. Також опрацьовується питання зовнішнього освітлення, від КПП до міста Бучі по «варшавці», встановлення нових світлофорних об’єктів.  На нараді також розглядалися питання залучення коштів державних програм на будівництво ДНЗ і дороги, закріплення адміністративних меж селища. Як повідомив очільник Гостомеля Юрій Приилипко, Київська обласна державна адміністрація погодила проект землеустрою щодо встановлення меж селища, яке має бути ухвалене на сесії обласної ради найближчим часом.

З нагоди Дня закоханих в культурно-оздоровчому комплексі до Дня закоханих відбудеться три святкові заходи. Про це повідомила директор КОК Наталія Черінська. 15 лютого концерт відбудеться о 18-й годині, 16 лютого о 14 годині. У цей же день, на 17-00, заплановано святковий захід для подружніх пар селища.