Четвер, 21 березня 2019 |

Відповідно  до розпорядження Гостомельського селищного голови  та частини 3 пункту 5 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Закону України «Про доступ до публічної інформації» повідомляю  про скликання чергової   сесії  та оприлюднюю проект порядку  денного    49  сесії  Гостомельської селищної ради \/ІІ  скликання ,  яка відбудеться   25.01.2019 р.:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету селища Гостомель за 2018 рік.
  2. Про виділення матеріальної допомоги
  3. Про зменшення розміру орендної плати за користування землями комунальної власності
  4. Про розгляд звернення ПП «ІРПІЬСІНТЕЗ» щодо укладення договору про залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури селища Гостомель (по об’єкту – цілісний майновий комплекс вул.Чкалова,43 (по зведеному кошторисному розрахунку))
  5. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної  ради №560-52-VI від 17.01.2015 року «Про встановлення туристичного збору в селищі Гостомель»
  6. Про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради №188-09-VII від 07.07.2016р. «Про створення тендерного комітету та затвердження Положення про тендерний комітет Гостомельської селищної ради»
  7. Звіт про виконання Плану роботи Гостомельської селищної ради \/ІІ скликання у другому  півріччі  2018  р.
  8. Про затвердження Плану роботи Гостомельської селищної ради VІІ скликання на 2019 рік
  9. Звіт про роботу та прийняті рішення виконавчим комітетом Гостомельської селищної ради у другому півріччі 2018  р.
  10. Про врегулювання земельних відносин

11.Про  розгляд протоколів постійних депутатських комісій , звернень та заяв