Вівторок, 18 червня 2019 |

З 2019 року розпочато монетизацію житлових субсидій, яка відбуватиметься у три етапи.

Перший етап розпочинається з 1 січня 2019 року та поширюватиметься на тих, хто вперше звернеться за субсидією.

Другий етап почнеться з 1 травня 2019 року і буде проводитися для всіх одержувачів за неопалювальний сезон.

Третій етап розпочнеться з 1 жовтня 2019 року, який передбачає повний перехід до надання пільг та субсидій у грошовій формі

З 1 травня 2019 року призначення тим, хто отримував  субсидію протягом опалювального сезону 2018/2019 не в грошовій формі  здійснюватиметься тільки після подання нових заяв та декларацій.

Уповноваженим банком для монетизації визначено  Ощадбанк.

Всім отримувачам  субсидій обов'язково потрібно в травні подати заяву на монетизацію та декларацію про доходи до управління соціального захисту населення  або представника селищної ради у смт.Гостомель. смт.Ворзель, смт.Коцюбинське та надати дозвіл на обробку персональних даних.

В Ощадбанк йти не потрібно, рахунок буде відкритий автоматично.

На кожного одержувача субсидій, після опрацювання  заяви на монетизацію, буде автоматично відкрито персональний аккаунт в банку, на якому будуть відображатися житлові субсидії у грошовій формі.

Персональний аккаунт буде мати спеціальний режим використання. Тобто кошти будуть направлятися на оплату послуг за спожитий газ, тепло, електроенергію і воду.

Ощадбанк щомісяця інформувати субсидиантов  SMS-повідомлення про надходження коштів і їх використання та залишок.

Після закінчення опалювального сезону - в червні - суми невикористаних коштів будуть перераховуватися на поточні рахунки одержувачів житлової субсидії.