Вівторок, 11 грудня 2018 |

Щороку 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Вітаємо депутаттатський корпус, який створює законотворче русло нашого розвитку, працівників виконавчого апарату рад різних рівнів, усіх, хто причетний до цього свята!

День міцевого самоврядування був встановлений в Україні згідно з Указом Президента України «Про День місцевого самоврядування» від 25 листопада 2000 №1250/2000 - "...враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності...».
Саме цього дня, 7 грудня 1990 року, Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про місцеве самоврядування".
У День свята зичимо бути гідними представниками своїх територіальних громад і успішно відстоювати їхні інтереси! Здоров'я, благополуччя та всіляких гараздів!