Вівторок, 11 грудня 2018 |

Проблемні питання електропостачання розглядалися сьогодні під час зустрічі селищного голови Юрія Прилипка, депутатів ГСР, жителів селища з керівником виробничо-технічної групи Ірпінського РП ПрАТ «Київобленерго» Богданом Парфенюком. Першочергово розв’язали «гордіїв вузол» підключення до електропостачання вулиць Чайки та Вишневої. З цього приводу Юрій Прилипко в ході зустрічі зв’язався з керівником електропостачального підприємства, щоб остаточно поставити крапу в вирішенні проблеми з підключенням до мереж, з’ясувавши технічні причини із затримкою введення нових електроопор в дію, а саме встановлення трансформатора, на його закупку намічено залучення бюджетних коштів. Депутати ГСР адресували представнику РП «Київобленерго» низку запитань. Більшість з них стосувалися відключень вулиць, що почастішали в зимовий період, й до якої категорії вони відносяться: аварійних, планових чи «віяльних»; заміни старих електроопор, куди звертатися, коли внаслідок відключень, або ж стрибків напруги виходить з ладу електротехніка. Як пояснив керівник ВТГ районного підрозділу Богдан Парфенюк, відключення в зимовий період є наслідком активного використання нагрівальних приладів, щоб запобігати цьому, роботу автовимикачів на трансформаторах переведено в зимовий режим. Більшість відключень спричинено необхідністю перерозподіляти навантаження на лініях, котрі мають обмежений ресурс електропередачі, особливо на нових житлових масивах, таким чином, за словами керівника ВТГ РП «Київобленерго» Богдана Парфенюка, відключення можна віднести до планово-аварійних, з якими боряться також методами виявлення збільшеного споживання електроенергії під час рейдів, наразі вони проводитимуться частіше. Щодо скарг на вихід з ладу електротехніки, потрібно оформлювати з депутатом округу звернення до Ірпінського РП. Виклики, як  пояснив представник РП, треба здійснювати по телефону виключно в кул-центр, що знаходиться в Білій Церкві, який в режимі он-лайн здійснює розподіл завдань на ті чи інші виїзди в районні підрозділи.