Вівторок, 11 грудня 2018 |

Проведення тендеру на будівництво дитячого садочку по вул. Осторомирській продовжено. Селищна рада публікує детальний звіт причин відхилення попередніх пропозицій.

25 липня 2018 року селищною радою було оголошено про проведення відкритих торгів по предмету «Будівництво дитячого садочка на 140 місць по вул. Остромирська, 37-а в селищі Гостомель Київської області».

Для участі в процедурі закупівлі по предмету «Будівництво дитячого садочка на 140 місць по вул. Остромирська, 37-а в селищі Гостомель Київської області», надійшло три тендерні пропозиції, а саме, від ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС», ТОВ «СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ» та ТОВ «АКВА УКРАЇНА».

Тендерним комітетом Гостомельської селищної ради було здійснено розгляд тендерних пропозицій учасників на відповідність вимогам Закону України «Про публічні закупівлі».

Під час детального розгляду тендерних пропозицій було встановлено, що жодна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.

Всупереч вимогам тендерної документації учасником ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС» у складі тендерної пропозиції надано договори, які не підтверджують право власності, оренди, лізингу на механізми, обладнання та устаткування.

Учасником ТОВ «СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ» всупереч вимогам тендерної документації не накладено на тендерну пропозицію електронний цифровий підпис (ЕЦП) особи, що уповноважена підписувати документи тендерної пропозиції, не надано забезпечення тендерної пропозиції, копію дозволу або ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази не відповідала встановленій формі тощо.

Учасником ТОВ «АКВА УКРАЇНА» всупереч вимогам тендерної документації не надано забезпечення тендерної пропозиції, скан-копії наказів про призначення або копії інших документів, що підтверджують наявність працівників в учасника, на кожну особу зазначену в довідці, довідка про наявність обладнання або матеріально-технічної бази не містить інформації про марку обладнання.

Тому, керуючись п. 4 ч. 1 ст 30 Закону України «Про публічні закупівлі» усі тендерні пропозиції були відхилені, а торги визнані такими, що не відбулися.

12 вересня 2018 року селищною радою було повторно оголошено про проведення відкритих торгів по предмету «Будівництво дитячого садочка на 140 місць по вул. Остромирська, 37-а в селищі Гостомель Київської області».

Для участі в процедурі закупівлі по предмету «Будівництво дитячого садочка на 140 місць по вул. Остромирська, 37-а в селищі Гостомель Київської області», надійшло три тендерні пропозиції, а саме, від ПрАТ «ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА – 6 ПОЛІСЬКСІЛЬБУД», ТОВ «ЕСКАЛА ТРЕЙД» та ТОВ «ГАРАНТ ЛЮМАХ».

У тендерній пропозиції учасника ПрАТ «ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА – 6 ПОЛІСЬКСІЛЬБУД» документальне підтвердження виконання аналогічного досвіду (робіт), інформація щодо наявності обладнання та МТБ надано неналежним чином, всупереч вимогам тендерної документації.

Учасниками ТОВ «ЕСКАЛА ТРЕЙД» та ТОВ «ГАРАНТ ЛЮМАХ» всупереч вимогам тендерної документації, не накладено на тендерну пропозиції електронний цифровий підпис (ЕЦП) особи, що уповноважена підписувати документи тендерної пропозиції.

13 листопада 2018 року Гостомельською селищною радою оголошено проведення нового тендеру по предмету «Будівництво дитячого садочка на 140 місць по вул. Остромирська, 37-а в селищі Гостомель Київської області».