Четвер, 22 листопада 2018 |

Відповідно  до розпорядження В.о. Гостомельського селищного голови  та частини 3 пункту 5 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Закону України «Про доступ до публічної інформації» повідомляю  про скликання чергової   сесії  та оприлюднюю проект порядку  денного  роботи  47  сесії  Гостомельської селищної ради \/ІІ  скликання ,  яка відбудеться   15.11.2018 р.:

- Інформування щодо роботи РЕМа

1. 1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2018 року
  2. Про виділення матеріальної допомоги гр. Руденок Т.В.,Рудь Л.П., Пасічник Л.І., Мазніченко О.А., Волкунович І.О. , Іконніковій Н.С., Волинько О.О.
  3. Про розгляд звернення Товариства з обмежено відповідальністю «БаДМ» щодо укладення договору про залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури селища Гостомель», за місцем розташування об’єкта: селище Гостомель, вул. Центральна, 1 ( сума пайового внеску 175870,60)

Доповідає : Закревська А.В.  –   начальник відділу обліку та звітності

1. 4. Про затвердження кандидатури на посаду заступника Гостомельського селищного голови

Доповідає : Афоніна В.В.  –   начальник юридичного відділу обліку

1. Про врегулювання земельних відносин;

Доповідають : Лукашевич Є.О.–  начальник відділу земельних відносин

Єрмолаєв В.А. – начальник  відділу містобудування та архітектури

1. Про розгляд протоколів постійних депутатських комісій , звернень та заяв

- інформація щодо наявних боржників по сплаті коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури селища Гостомельстаном на 01.11.2018 р.

- інформація щодо наявних боржників по сплаті коштів орендної плати  станом на 01.11.2018 р.

- звіт (за період \/ІІ каденції 2015-2018) керівника КП «Гостомельінвестбуд» Гостомельської селищної ради Кравченка В.В. про надходження та використання коштів, у т.ч. коштів за рекламу.

- про розгляд листа Національної поліції України щодо вжиття заходів по усуненню недоліків виявлених оглядовою комісією по вул. Свято-Покровська, вул. Ярова, вул. Дніпровська, вул. Ювілейна, вул. Пушкіна, вул. Бучанське шосе станом на 01.11.2018р.

- подання депутатів селищної ради про взяття на баланс та послідуюче обслуговування систем водовідведення

- подання депутата Коваленка Р.В. , Чорноі О.В. жителів вул. Пушкіна та вул. Ново-Заводська щодо встановлення   засобів примусового зниження швидкості

- про розгляд колективного звернення щодо облаштування тротуару по вулиці Остромирська (до зупинки)

- про розгляд листа завідувача Гостомельської амбулаторії ЗП-СМ щодо списання будівель та споруд

- інформація про результат розгляду справи за позовом Друккера Д.В. до Гостомельської селищної ради про визнання протиправним та скасування рішення ради № 667-39-VII від 19.07.2018 року

-про розгляд звернення Туровського А.А.  щодо екологічної ситуації в селищі

-про розгляд звернення Скрябіна С.М.  щодо обстеження підприємства з переробки кавових зерен.

-про розгляд звернення Шальман Т.М.  щодо якості води у свердловинах в селищі Гостомель.

1. Різне

Дата  проведення : 15.11.2018 р.

Початок : о 10.00

Місце проведення : актова зала ЦТДЮ