Середа, 21 серпня 2019 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Гостомель з давніх часів славиться своїми творчими традиціями. Ще в 19 столітті століттті цикл весільних пісень записав у нашому селищі Микола Лисенко. Уже багато років поспіль підтверджує звання Народний хор співочий колектив «Криниця», гроно хореографічних колективів прославляє селище не тільки на гостомельській сцені, а й на різноманітних конкурсах, зокрема «Хвиля танцю», колективи "Legrand Art&Dance Studio","Soul Dance", «Dream voice»,"Golden Voice"та інші. Не можуть не тішити успіхи наших вокалістів, як от Єлизавети Дорошенко.  Ми можемо пишатися нашими закладами культури, де відбувається багато культурних заходів, які очолюють Наталія Черінська і Леонід Драп.  

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич рідного краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!

Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця на ниві української культури заслуговує на слова щирої вдячності! Добра, Любові і Краси !

Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях

Новини