Вівторок, 18 червня 2019 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Ось і повернувся колектив «Хвиля танцю» Ірпінської ЗШ №13 із VIII Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Bukovel Chaban Fest - 2018» і , звісно, з кубком переможця, дипломами та подарунками! 
Звісно,тому що колективу,який очолює вчитель з хореографії,художній керівник Соболь Ірина Дмитрівна, вже більше 5 років. 
Кожного разу вихованці колективу дивують своєю майстерністю та дарують щоразу нові номери, наповнені яскравою формою та змістом.
Цьогорічний фестиваль не став винятком,адже беручи участь у ньому вже втретє, і отримуючи перші місця,все одно було чим здивувати організаторів та учасників. Серед більше ніж 50 колективів,які приїхали з усіх куточків нашої України, «Хвиля танцю» не була непоміченою, не лише через яскраву візитівку та 2 обов’язкові номери,які були представлені на розгляд членів журі, а ще й через нову цікаву форму та навіть прапор колективу!
Родину «Хвиля танцю» вже давно пізнають за межами школи,селища та області. Приємно,що щороку вона поповнюється новими родичами, які прагнуть гартувати свою майстерність,вдосконалюватися і дарувати радість всім,хто насолоджується їхніми виступами.
Попереду ще багато планів,нових здобутків і море кропіткої систематичної праці, адже та легкість, з якою танцюють дівчата і хлопці на сцені дається зовсім нелегко...
Вітаємо колектив і бажаємо залишатися постійно на хвилі натхнення,творчості та успіху! 
Далі буде!...

Новини