Четвер, 4 червня 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 

1 місце в номінації «Фото із застосуванням програми Adobe Photoshop» здобула вихованка гуртка «Юні журналісти» ЦТДЮІ, учениця ЗШ№13, Аня Любенко. Вітаємо! Це дуже симолічно, що наше містечко люблять лелеки, та й лебеді не байдужі до нашого озера, як засвідчив приліт лебедииної зграї восени. Природа Гостомеля надихає, і найприємніше, що наше юне покоління  має від цього снагу до творчості, й зображує неповторність нашого світосприйняття, його барви і миттєвості.   

Ось свтілина оригіналу миттєвості, з якої створено  образ "Лелечих вечорниць"    

1 листопада 2018 року відділом науково-технічної творчості та еколого-натуралістичним відділом КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було проведено обласні етапи Всеукраїнських конкурсів робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» та «Моя країна – Україна!». Захід проводився з метою підвищення ролі фотоаматорства у морально-естетичному вихованні підростаючого покоління та популяризації творчості робіт юних фотоаматорів.

Вихованцями закладів позашкільної освіти та закладами загальної середньої освіти представлена 431 фоторобота із 22 районів та 9 міст області.

Учасники виставки презентували свої творчі наробки у номінаціях «Портрет репортажний та студійний», «Пейзаж», «Архітектура», «Побутове та жанрове фото», «Фото із застосуванням програми Adobe Photoshop», «Натюрморт», «Репортажне фото», «Флора та фауна», «Позажанрове фото» та «Макрофотографія». 

Новини