Четвер, 22 листопада 2018 |

На ранковій оперативній нараді, котру проводила виконуюча обов’язки селищного голови Олена Кислиця здійснено аналіз проблем, пов’язаних з господарською діяльністю селища, реалізацією проектів щодо реконструкції та облаштування комунальних закладів, благоустрою, виділення коштів. У ході оперативки було повідомлено, що з 1 листопада масив по вулиці Рекунова підключено до нової котельні ПКП «Теплокомунсервіс», а з метою оптимізації прокладення мереж, під дорожніми покриттями буде здійснено два «проколи», щоб не руйнувати доріг й не витрачати знову кошти на їх ремонт. З’ясовано, що вже підготовано проект щодо облаштування дитячої поліклініки  та отримано експертні звіти. У ході наради проаналізовано перший день щодо відкриття ярмаркової торгівлі, що відбувається поблизу ринку біля перукарні «Шарм», озвучено побажання громадян щодо оптимізації цін на таких заходах. У зоні уваги була також інформація про знесення аварійних дерев, спорудження трансформаторних підстанцій, якості питної води, зразки котрої взято на аналіз.

Також розглянуто план культурно-масових заходів в селищі на найближчий час. Відтак на 7 листопада, о 18-00, буде повтор дитячого мюзиклу в Будинку культури «Чотири леви», в якому взяло участь близько 70 юних зірок Гостомеля.