Неділя, 22 вересня 2019 |

Ще з самого ранку відбулася Божественна літургія з нагоди свята Дня Покрови Богородиці, молебень на честь захисників України. Богослужіння відправив єпископ Тихон. Після літургії було нагороджено прихожан церкви відзнаками та орденами, серед нагороджених— орденом Ярослав Мудрого - селищний голова Юрій Прилипко. Перед святкуванням   відкрили оновлену площу біля склозаводу за участі народного депутата Михайла Гаврилюка, якому подякував очільник Гостомеля Юрій Прилипко за підтримку й допомогу під час її реконструкції.

Вшановано пам'ять полеглих героїв в зоні АТО  біля обеліску на Алеї слави, ветерани селищної спілки воїнів інтернаціоналістів й АТО провели мітинг й поклали квіти біля обеліску героям біля селищної ради, де є два пам’ятних знаки — воїнам -інтернаціоналістам і героям, полеглим за незалежність України.

Наразі свято  триває на площі культурно-оздоровчого комплексу, біля котрого на березі Рокача - бойові машини Національної гвардії, котрі можна оглянути зсередини. О 15-00 відбудеться офіційна частина, після котрої розпочнуться святкові концерти та розважальна програма з традиційним частуванням. Приходьте, святкуймо разом!