Вівторок, 23 жовтня 2018 |

Учні, які з 2 вересня були на тимчасових канікулах знову зібралися на шкільному подвір’ї на урочисту лінійку, щоб знову вирушити Країну знань. У батьків і педагогів святковий настрій, якому сприяла сонячна погода оксамитового літа й чисте небо. Хмари розвіялися у цей день і на душі: виконано припис Ірпінського відділу МНС стосовно усунення недоліків щодо дотримання пожежної безпеки в приміщенні. Педагоги й батьки подякували очільнику Гостомеля Юрію Прилипку за допомогу й рішення селищної ради щодо переведення закладу з приватної власності на баланс селища. Це стало можливим завдяки тому, що власник частини приміщення Ольга Прилипко подарувала її громаді.   Новообраний депутат ГСР Євгеній Писанка відразу відгукнувся допомогти виборцям свого округу з виконанням необхідних робіт по усуненню недоліків щодо протипожежної безпеки. Привітали з цією радісною подією учнів і педагогів заступник міського голови Ірпеня Олександр Маркушин. Від імені батьківського комітету Ісана Осадча висловила селищному голові Юрію Прилипку подяку за підтримку, адже віднині батьки можуть бути спокійними, що їхні діти знову навчатимуться у стінах школи, котра їм стала рідною.

На урочистій лінійці були присутніми журналісти всеукраїнських телеканалів, які цікавилися подальшою перспективою навчального процесу в районі Баланівки, а саме, коли буде споруджуватися нова школа. Селищний голова Гостомеля відповів, що наразі вже опрацьовано проект нового навчального закладу, згодом буде оголошено тендер й розпочато пошук залучення коштів на побудову котрих потрібно більше 50 млн. грн., що значно перевищує не тільки можливості селищного бюджету, а також сам формат фінансування закладу, котрий знаходиться у віданні Ірпінського відділу освіти, а створення власного стане можливим тільки з набуттям Гостомеля статусу ОТГ.

«Але для мене й моєї команди — освітні заклади завжди будуть пріоритетними , адже Гостомель — це селище, де я народився і виріс, де проживають мої діти, тому всі проблеми, що є в нас сприймаю, як проблеми великої родини. Тому для мене не існує околиць селища, свого часу ще задовго до обрання мене селищним головою, я вклав власні кошти в  у цьому районі в реконструкцію Будинку культури «Чотири леви». Ми послідовно втілюємо стратегію гармонійного розвитку всього Гостомеля, й наші можливості ще більше посиляться, коли ми нарешті станемо Гостомельською ОТГ, й хоча на цьому шляху робиться багато перешкод й різноманітних правових колізій, але ми подолаємо разом всі виклики наших опонентів.  І сьогоднішня перемога, що ми відстояли нашу початкову школу й в короткий час справилися з вирішенням проблем — свідчення нашої єдності, котра буде основою розвитку Гостомеля».