Середа, 19 червня 2019 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Урочистості з нагоди професійного свята відбулися в Ірпінському відділі МНС. Щодня й кожної  хвилини вони тримають руку на пульті виклику в надзвичайних ситуаціях: пожеж, стихійних лих чи непередбачуваних ситуацій. Неспроста їх підрозділ називають рятувальниками. Селищний голова Гостомеля разом з представниками міської влади Ірпеня привітали найкращих рятівників та ветеранів підрозділу, вручивши відзнаки.    

Надзвичайні ситуації завжди виникають несподівано. Тільки за поточний період рятувальники регіону здійснили близько 500 оперативних виїздів, зазначив начальник Ірпінського відділу МНС Юрій Буренко. Він також розповів, що рятувальники Приірпіння мали змогу побувати з метою обміну досвідом у німецьких колег, а вони також нещодавно побували в Ірпені й дали високу оцінку професійній підготовці наших фахівців під час навчань. Очільник  Ірпінського відділу МНС подякував за допомогу представникам влади Ірпеня й Гостомеля за постійну підтримку та взаєморозуміння ситуації, котрі бувають різними.

Дуже важливо, що в  складних ситуаціях є люди, які можуть професійно прийти на допомогу. Покровителькою тих, хто потрапив у біду, а так само тих, хто надає їм допомогу, є Ікона Божої Матері, іменована «Неопалима Купина», свято якої відзначається православною церквою 17 вересня.  

Новини