Понеділок, 19 листопада 2018 |

Відповідно до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань оприлюднюється проект:

• рішення «Про затвердження положення про організацію та проведення ярмаркових заходів, виїзної та виносної торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території селища Гостомель»;
  • рішення «Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок або прав на них комунальної власності територіальної громади селища Гостомель на конкурентних засадах».

Відповідно до порядку оприлюднення регуляторних актів згідно статті 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, протягом 5 робочих днів буде оприлюднений на офіційному сайті

Гостомельської селищної ради (gostomel-rada.gov.ua)

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі, за адресою: селище Гостомель, вул. Свято-Покровська, 125, та електронною поштою: sel-Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.