Середа, 22 серпня 2018 |

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛИЩА ТА ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ

Відповідно  до розпорядження селищного голови та частини 3 пункту 5 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Закону України «Про доступ до публічної інформації» повідомляю  про скликання чергової   сесії  та оприлюднюю проект порядку  денного  роботи  42  сесії  Гостомельської селищної ради \/ІІ  скликання ,  яка відбудеться   16.08.2018 р. :

1. Про результати виборів депутата Гостомельської селищної ради \/ІІ скликання

по 19  виборчому округу та  визнання його повноважень.

Доповідає: Маньков В.М. – голова Гостомельської селищної виборчої комісії.

1. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №530-32-VII від 21 грудня 2017 року «Про бюджет селища Гостомель на 2018  рік»
  2. Про хід виконання бюджету селища за І півріччя 2018 р.
  3. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради № 529- 32 –VII від 21 грудня 2017 року «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Гостомельської селищної ради на 2018 рік»

(Про затвердження положення про організацію та проведення ярмаркових заходів, виїзної та виносної торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території селища Гостомель)

(Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок або прав на них  комунальної власності територіальної громади селища Гостомель на конкурентних засадах)

1. Звіт про виконання Плану роботи Гостомельської селищної ради \/ІІ скликання у першому півріччі 2018 р.

6.Звіт про роботу виконавчого комітету Гостомельської селищної ради та прийняті рішення за І півріччя 2018 р.

1. Про попереднє погодження щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади селища Гостомель житлових будинків
  2. Про звернення до ІМР стосовно передачі в  комунальну власність територіальної    громади  селища  Гостомель  дошкільних навчальних закладів, будинку культури, культурно-оздоровчого комплексу, бібліотеки та виділення коштів на їх утримання
  3. Про внесення змін до рішення щодо утворення постійних  депутатських комісій Гостомельської   селищної  ради
  4. Про проведення звітів депутатів
  5. Про врегулювання земельних відносин
  6. Про розгляд протоколів постійних депутатських комісій, звернень та заяв.
  7. Різне

Початок  о 10.00