Субота, 15 грудня 2018 |

1 серпня під головуванням Юрія Прилипка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Гостомельської селищної ради. Присутні члени виконкому заслухали звіт начальника відділу обліку та звітності ГСР Алли Закревської про виконання бюджету селища за перше півріччя поточного року.
Далі було розглянуто питання тарифів для розташованої на території селища установи кримінально-виконавчої служби з метою їх приведення до рівня економічно обґрунтованих.
Далі рішення визначили посадових осіб КП «УЖКГ Гостомеля», які уповноважені складати адміністративні протоколи у випадку правопорушень. На жаль, порушень з вивезенням сміття, підтримання чистоти лишається ще чимало. То ж, потрібен належний контроль та реагування.
Затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт тротуару по вулиці Садова (номери 3-39), по вулиці Центральна (від автозаправки до номера 4), по вулиці Свято-Покровська (від вул.. Польова до номера 344) та капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку Соборний.
Затверджений кошторис й будівництво газових мереж від місця забезпечення потужностей до точки приєднання котельні по вулицям Свято-Покровській, Бучанське шосе та Рекунова.
Розглянуто питання про виділення коштів та виплату одноразової матеріальної допомоги громадянам.
Разом з усім іншим затверджено список військовослужбовців, які перебувають на квартирному обліку при військовій частині 3018 Національної гвардії України.
Також розглянуті згідно поданих заяв громадянами питання відділу містобудування та архітектури, а також благоустрою.