Четвер, 19 липня 2018 |

На початку засідання було розглянуто питання про підсумки роботи виконавчого комітету Гостомельської селищної ради з питань державної реєстрації актів цивільного стану. Доповідала головний спеціаліст з питань реєстрації актів цивільного стану Анна Роман, повідомивши приємну новину що протягом поточного періоду народилося 60 немовлят, у двох подружжях — по двоє близнюків. Також члени виконкому заслухали першого заступника селищного голови Василя Саєнка, зокрема питання про надання дозволу на зрізання аварійних дерев, затвердження проектно-кошторисної документації, виділення коштів на виплату одноразової матеріальної допомоги. З питаннями житлової комісії щодо квартирної черги виступила начальник юридичного відділу Вікторія Чернуха. З цього приводу виступив член виконкому Іса Курамагомедов, запропонувавши опрацювати звернення з ініціативою до Верховної ради щодо нового закону, який би дозволив впливати на квартирну чергу, або ж передбачав кошти для органів місцевого самоврядування, за котрі можна було б споруджувати соціальне житло, якого потребують, ветерани АТО, й інші категорії громадян.  Також були заслухані питання відділу містобудування та архітектури, про які доповідав начальник відділу містобудування та архітектури Володимир Єрмолаєв.