Четвер, 19 липня 2018 |

Ірпінське відділення Вишгородської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області нагадує платникам податків - громадянам, про щорічне обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2017 рік, та земельного податку за 2018 рік.

Це стосується громадян які мають у власності об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості (квартири/частки загальна площа яких перевищує 60м2, будинків/їх часток, загальна площа яких перевищує 120м2, різних типів житлової нерухомості, загальна площа яких перевищує 180м2), та являються власниками та землекористувачами земельних ділянок.

За консультацією про уточнення сум до сплати та реквізити, можна звернутися  за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченко, буд. 2-а,(телефон-04597-60-0-26) .

Термін сплати зазначених податків до 30серпня 2018 року.

Варто зазначити, що за несвоєчасну сплату податку фізичній особі нараховується штраф та пеня в залежності від кількості днів затримки сплати.

Ірпінське відділення Вишгородської ОДПІ ГУ ДФС у Київської області