Субота, 15 грудня 2018 |

Пенсійний фонд України отримав серверну систему Oracle, що, насамперед, поліпшить обслуговування пенсіонерів, які зможуть відстежувати свої пенсії у режимі “онлайн”.

Завдяки новому обладнанню, Пенсійний фонд отримав можливості для більш ефективної та надійної обробки інформації. Зникне необхідність звертатися до інспектора, з’ясовуючи кількість стажу та розмір пенсії. В об'єднаній системі є можливість зайти до свого кабінету, подивитися всі ці дані і навіть в перспективі змоделювати свою майбутню пенсію.

Одна з послуг, SMS-інформування про розмір пенсії та її перерахунок, вже почне функціонувати найближчим часом та буде здійснюватися на центральному рівні з визначеним переліком інформації для повідомлень. Наразі, даний функціонал працює для наповнення бази даних для подальшої розсилки інформації

Дану послугу можна отримати двома шляхами:

- особисто звернутися до Ірпінського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області;

- завдяки внесенню інформації про згоду на отримання повідомлення через Веб – портал електронних послуг, що надаються Пенсійним фондом України. Можливість роботи надається для користувачів, що зайшли на Веб – портал за допомогою електронно – цифрового підпису - закладка “Налаштування” в меню “Особистий кабінет”.

При цьому користувачу надається можливість введення факту згоди на отримання повідомлень та визначення каналів інформування, а саме:

- “Надаю згоду на отримання повідомлень від ПФУ на Веб – портал”;

- “Надаю згоду на отримання інформації від ПФУ на номер мого мобільного телефону”;

- “Надаю згоду на отримання інформації від ПФУ на адресу моєї електронної пошти”.

Для отримання детальної інформації щодо отримання послуги SMS-інформування звертатися до Ірпінського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (м. Ірпінь, вул. Шевченка, 4 кабінет № 1), або зателефонувавши на телефонні номери: (04597) 60-7-53; 54-7-22.