Субота, 15 грудня 2018 |

З 1 червня 2018 року управлінням праці та соціального захисту населення проводиться прийом заяв для проведення виплат отримувачам субсидії, які використовують газо- або електропостачання для індивідуального опалення та протягом  опалювального сезону 2017\2018 р.р. мали економію  використання газо- або електропостачання.

Субсидіантам, які зекономили енергоносії, необхідно  подати до управління  праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради або у селищні ради до  уповноважених представників у селищах Гостомель, Ворзель та Коцюбинське

• заяву;
  • особовий рахунок у будь-якій банківській розташованій на території Ірпінського регіону та селищ.

При собі мати паспорт  та   особовий рахунок  абонента  по газо- або електропостачанню.

Управління праці та  соціального захисту населення Ірпінської міської ради