Понеділок, 19 листопада 2018 |

Відповідно  до розпорядження селищного голови від 03.05.2018 р. за №02/88  та частини 3 пункту 5 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Закону України «Про доступ до публічної інформації» повідомляю  про скликання чергової   сесії  та оприлюднюю проект порядку  денного  роботи  38  сесії  Гостомельської селищної ради \/ІІ  скликання ,  яка відбудеться   24.05.2018 р. :

1. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради № 530-32-VII від 21 грудня 2017 року  «Про бюджет селища Гостомель на 2018  рік»
  2. Про надання матеріальної допомоги
  3. Про розгляд звернення громадян Самойленко Л. М. та Самойленко С. В. щодо укладання договору про залучення коштів замовників  будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури селища Гостомель
  4. Про розгляд звернення ТОВ «Гостомель РЕЗИДЕНС» щодо укладання договору про залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури селища Гостомель
  5. Про зменшення розміру орендної плати за оренду земельної ділянки комунальної власності: гр. Касіч Ш.У.
  6. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 1 квартал 2018 року
  7. Про порядок використання пожежних рукавів до мотопомпи « Honda WT 40XK3DE » та бензопили MS 180
  8. Про створення комісії та безоплатне прийняття на баланс селищної ради безгосподарської системи водовідведення по вул. Луговій, 6,6-А в сел. Гостомель з подальшою передачею КП «УЖКГ «Гостомель»
  9. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради № 529- 32 –VII від 21 грудня 2017 року «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Гостомельської селищної ради на 2018 рік»
  10. Про звернення до Ірпінської міської ради стосовно  передачі    в  комунальну власність територіальної    громади  селища  Гостомель  дошкільних навчальних закладів, будинку культури, культурно-оздоровчого комплексу, бібліотеки та виділення коштів на їх утримання
  11. Про звернення до комітетів Верховної Ради України щодо законодавчого врегулювання питання призначення та проведення перших місцевих виборів
  12. Про врегулювання земельних відносин
  13. Про розгляд протоколів постійних депутатських комісій , звернень та заяв

- Про внесення змін та до Правил благоустрою території селища Гостомель, що затверджені рішенням Гостомельської селищної ради № 464-26-\/ІІ від 21.08.2017 р.

(проект рішення що подається як регуляторний акт для обговорення)

1. Різне

Початок о 10.00